MUZEALNA OFERTA PRZEDŚWIĄTECZNA

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć przedświątecznych dla grup zorganizowanych.

W programie wiele atrakcji dla miłośników świątecznych wypieków i rękodzieła:

*   PIECZEMY PIERNICZKI – warsztat z wypieku i zdobienia tradycyjnych świątecznych pierników (lokalizacja – siedziba główna Muzeum, ul. Sandomierska 1) – 7 zł/os.

*   STROJNE BOMBKI – w czasie warsztatów ozdobimy bombki dowolnymi materiałami (farby akrylowe, brokat, cekiny, tkaniny, piórka) – 5 zł/os.

*   PATYCZKOWE CHOINKI – z patyczków do lodów, farb, brokatu i cekinów stworzymy maleńkie choinki – ozdobę np. na wigilijny stół – 4zł/os

*   KARTY ŚWIĘTECZNE – zdobione dowolnie lub z użyciem szablonu – 5zl/os.

*   ANIOŁKI Z MASY SOLNEJ/GLINY – anielskie figurki stanowią piękne uzupełnienie przedświątecznych aranżacji – 5 zł/os.

*   PAPIEROWA WIKLINA – z tego nietypowego materiału wykonamy ekologiczne  ozdoby świąteczne (gwiazdę, wianek lub choinkę) – 5zł/os.

INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:

Cena biletu: 4-7 zł (w zależności od techniki)

Przedszkola i klasy I: 3 zł (koszt materiałów plastycznych), jeśli Uczestnicy przyniosą własne materiały – wstęp wolny

Jak umówić się na warsztaty?

• Zajęcia można zarezerwować telefonicznie pod nr tel.:

- warsztaty PIECZEMY PIERNICZKI – 797 120 229 (D. Zborowska)

- pozostałe warsztaty – 797 120 224 (K. Żylińska-Łuc)

• Zajęcia mogą się odbywać: od poniedziałku do piątku, w terminie od 7 do 22 grudnia 2016r.
  • Czas trwania spotkań nie jest sztywno określony:
  • od 45 do 90 min.

• Opiekun ma obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas trwania zajęć!
  • W przypadku rezygnacji z zamówionych zajęć prosimy o informację telefoniczną.
  • Nie prowadzimy zajęć z grupami nie umówionymi.

Miejsce: ul. Staszica 14 (lokal po dawnej Bibliotece Miejskiej) oraz ul. Sandomierska 1 (siedziba główna Muzeum – tylko warsztat z wypieku pierników)

Prowadzący: Katarzyna Żylińska-Łuc, Dominika Zborowska, Joanna Wójcik, Beata Trybuła