KREATYWNA WIELKANOC 2023

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, więc najwyższy czas, by się do nich przygotować. Zapraszamy Was do udziału w warsztatach plastycznych, na których przygotujemy wspólnie kolorowe, świąteczne i wiosenne dekoracje. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne warsztaty dla wszystkich grup wiekowych. W tym roku zapraszamy Was do trzech lokalizacji naszego muzeum, gdzie w różnych terminach będą się odbywały przedświąteczne kreatywne zajęcia.

• powiększ tekst zmniejsz rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki

Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

Stalowa Wola, ul. Hutnicza 17

10 marca – 6 kwietnia 2023

Warsztaty:

kartki wielkanocne 3D / dekoracje wielkanocne ze skarpetki / wykrawki wielkanocne z glinki / pisanki ze wzorami podkarpackimi

Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego

Stalowa Wola, ul. Rozwadowska 12

6 – 19 marca 2023

zajączek wielkanocny / kolorowa wielkanocna palma / pisanka decoupage

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

Stalowa Wola, ul. Sandomierska 1

20 marca – 5 kwietnia 2023

Warsztaty:

kwiatuszkowe jajko / kolorowa wielkanocna palma

Koszt udziału w warsztatach: 5 zł/os.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Prosimy o kontakt telefoniczny.