pobierz pliki:

Wyniki ankiety „Przystanki naszej historii. Ekopunkty informacji o lokalnym dziedzictwie Stalowej Woli”

Od marca do października 2022 roku Muzeum prowadziło konsultacje społeczne, które odbywały się w ramach projektu pt. „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli współfinansowanego jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz Budżetu Państwa (15%).

Obok spotkań  stacjonarnych  uaktywniliśmy badania ankietowe PRZYSTANKI NASZEJ HISTORII. EKOpunkty informacji o lokalnym dziedzictwie Stalowej Woliktórych wyniki chcemy Państwu zaprezentować.

Dziękujemy za udział w ankiecie „Przystanki naszej historii. Ekopunkty informacji o lokalnym dziedzictwie Stalowej Woli”. Wyrażone w ramach ankiety opinie i sugestie są dla nas ważnym źródłem informacji, które wykorzystamy na tworzonej ścieżce edukacyjnej.  

Serdecznie zapraszamy do dalszego udziału w procesie tworzenia ścieżki edukacyjnej dotyczących zabytków naszego miasta. Zainteresowanych współpracą w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z zespołem muzealnym na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dziękujemy!

 

WYNIKI DO POBRANIA POD ZDJĘCIEM POD LEWEJ STRONIE

 

Zacznik_nr_7_do_RWP_-_Wzr_plakatu_A3_NOR_2-1

Zacznik_nr_8_do_RWP_-_Wzr_plakatu_A3_BP_1-1

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj