Oferta edukacyjna Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

Szanowni Państwo,

W lipcu 2022 oficjalnie rozpoczęliśmy działalność jako najmłodsze muzeum w Polsce. Długie tygodnie intensywnej pracy zaowocowały stworzeniem oryginalnej, multimedialnej ekspozycji, która odwołuje się do czasów szczególnie nam bliskich – narodzin nowoczesnej polskiej gospodarki, niezwykłej historii Centralnego Okręgu Przemysłowego i dziecka COP-u, jakim była Stalowa Wola.

I właśnie do tego świata – industrialnego dziedzictwa COP-u i ludzi, którzy stworzyli fundamenty jednego z największych cudów gospodarczych w dziejach Polski – chcemy dziś Państwa zaprosić.

Przygotowaliśmy ofertę edukacyjną, która nie tylko wpisuje się w podstawę programową nawet najmłodszych klas, ale również pokazuje edukacyjny potencjał naszej wystawy, będącej doskonałym uzupełnieniem szkolnego programu nauczania oraz lekcją lokalnego patriotyzmu.

Proponujemy ciekawe interaktywne zajęcia oferujące nie tylko solidną porcję wiedzy, ale i dobrą zabawę dla uczestników. Mamy nadzieję, że wizyta w naszym Muzeum będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Zespół Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

Szczegóły na stronie internetowej Muzeum COP

www.muzeumcop.pl

OFERTA EDU 9-2023 dla COP _5.indd (muzeumcop.pl)