Klub Młodego Programisty – zapisy na zajęcia wakacyjne

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli znalazło się wśród 16 instytucji w Polsce, które realizują zadania w ramach Klubu Młodego Programisty. Za nami pierwsze zajęcia pokazowe w Muzeum COP, podczas których uczestnicy pod okiem trenera stawiali pierwsze kroki w programowaniu.

W każdym z 16 Klubów Młodego Programisty ponadto zostaną zrealizowane:

25-29 lipca, godz. 9-12 – dzieci z klas 1-3,

25-29 lipca, godz. 12:30-15:30 – dzieci z klas 4-5,

8-12 sierpnia, godz. 10-14:30 – dzieci z klas 6-8.

Można się na nie zapisywać od 28 czerwca na stronie https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/start-rekrutacji-na-wakacyjne-kursy-programowania-w-klubach-mlodego-programisty

W Klubach Młodego Programisty dzieci i młodzież pod okiem doświadczonego trenera, korzystając z różnorodnej technologii, między innymi pracując z komputerami, robotami, płytkami mechatronicznymi, nauczą się programowania, ale także: krytycznego myślenia, współpracy i rozwiązywania problemów. Będą ćwiczyć swoją kreatywność i rozwijać się w innowacyjności.

Aby być na bieżąco śledźcie na Facebooku nasz profil oraz https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl

Kluby Młodego Programisty to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach projektu “Kampanie edukacyjno-informacyjne”, realizowanego w partnerstwie z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym (NASK) oraz Centrum Nauki Kopernik (CNK).

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj