Turniej wiedzy o przedwojennej Stalowej Woli

Turniej wiedzy o przedwojennej Stalowej Woli już wkrótce! Serdecznie zapraszamy do udziału trzyosobowe drużyny, także rodzinne. Czekają na Was baaaardzo atrakcyjne nagrody i świetna zabawa.

 

Widzimy się 9 lipca o godzinie 16:00 podczas gali otwarcia Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego.


Konkurs odbędzie się w formie widowiskowego interaktywnego quizspottera – nowoczesnego systemu multimedialnego z użyciem smartfonów i tabletów. Trzyosobowe zespoły będą miały za zadanie udzielić odpowiedzi na 21 pytań, a ponadto wykazać się refleksem. O liczbie zdobytych punktów będzie decydować wiedza, ale także czas udzielenia odpowiedzi.

Rozgrywki odbędą się na placu przed Muzeum COP, gdzie uczestnicy powalczą o tytuł mistrzów wiedzy o COP i Stalowej Woli. Turniej to duże emocje, cenne nagrody i porcja wiedzy o największym przedsięwzięciu gospodarczym II Rzeczypospolitej w nowoczesnej formie. Wydarzenie będzie nie tylko okazją do twórczego dialogu na temat dziedzictwa COP-u, ale także promocji i prezentacji potencjału edukacyjnego, kulturalnego miast copowskich.

 

Aby wziąć udział w turnieju należy wypełnić i przesłać kartę zgłoszeniową dostępną w regulaminie konkursu (dostępny pod zdjęciem po lewej stronie)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 lipca do godziny 12:00. Informacje należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia, do zobaczenia!

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj