Półfinały w Stalowej Woli

25 października 2017 r. w Spółdzielczym Domu Kultury odbyły się półfinałowe rozgrywki miejskie w Stalowej Woli w ramach  „Międzymiastowego Interaktywnego Turnieju Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym”.

W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych ze Stalowej Woli, do których był adresowany konkurs. Uczestnicy w trzyosobowych grupach odpowiadali na 21 pytań dotyczących historii COP, a w szczególności na temat miejsc, ludzi, wydarzeń związanych ze stalowowolskim dziedzictwem COP-u. Było dużo emocji, ponieważ wyniki zmieniały się w zależności od poszczególnych pytań i odpowiedzi. Konkurs z najlepszym wynikiem wygrała reprezentacja Podstawowej Szkoły Publicznej nr 12 z wynikiem: 1333 punkty. Zespół tym samym awansował do Wielkiego Finału, w trakcie którego zmierzy się z zespołami ze Starachowic, Mielca i Pionek. Gratulujemy!

Wyniki:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, wynik: 1333 punkty (awans do finału)
2. Gimnazjum i Liceum Katolickie, wynik: 1279 punktów
3. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1, wynik: 1197 punktów

Konkurs pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Stalowa Wola Lucjusza Nadbereżnego

Więcej na stronie: http://quizspotter.com/cop/   

Organizator: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

Partnerzy: Miasta Stalowa Wola, Miasto  Mielec, Miasto Starachowice,  Miasto Pionki,

Narodowy Bank Polski

Koordynator: dr Magdalena Bąk-Wołoszyn Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj