KONKURS NA KARMNIK

 

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza do udziału w konkursie, który został przygotowany w ramach ekologicznego projektu Miasto i las. Jego celem jest poznanie gatunków ptaków żyjących w mieście oraz włączenie mieszkańców w działania na rzecz ochrony przyrody. Konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu karmnika dla ptaków zimujących w naszym mieście. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie stalowowolskich szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs z założenia ma charakter międzypokoleniowy – każdy uczestnik może zaprosić do współpracy swoich rodziców, dziadków, opiekunów.

Dla autorów najciekawszych prac przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody – dwie nagrody główne (wysokiej klasy aparaty fotograficzne) i sześć wyróżnień (lornetki). Dodatkowo, nagrodzone karmniki zostaną zaprezentowane na wystawie Miasto i las.

Na prace konkursowe czekamy do 14 listopada. Miejsce zgłaszania prac – oddział Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli przy ul. Staszica 14, 37-450 Stalowa Wola. Wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy Miasto i las – 18 listopada 2016r.

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj