Konferencja już wkrótce online!

Konferencja „Dolne Nadsanie. Problematyka tożsamości i dziedzictwa kulturowego mikroregionu dolnosańskiego” już wkrótce online!

To już ostatnie szlify materiału filmowego zarejestrowanego podczas obrad. Każdy, kto nie mógł uczestniczyć w nich stacjonarnie, teraz będzie mógł posłuchać interesujących prelekcji w Internecie. Przygotowywane nagrania będą dostępne także dla osób z dysfunkcją wzroku oraz osób z dysfunkcją słuchu. W 2023 r. planujemy także udostępnienie e-booka, w którym znajdą się materiały pokonferencyjne.

Konferencja „Dolne Nadsanie. Problematyka tożsamości i dziedzictwa kulturowego mikroregionu dolnosańskiego” odbyła się w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli w dniach 29-30 września 2022 r.

Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Więcej o konferencji przeczytacie -> TUTAJ <-

 

ORGANIZATOR

logotyp_MRSW_1

 

MKiDN_kolor4

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego


PATRONAT

FB_IMG_1660233188407

 

logo_PTK

 

PATRONAT MEDIALNY

KulturaLudowa_LOGO_WEB_RGB-1

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj